Jūs esate čia

SGS ClimaCoat: priekinis stiklas bet kokiam orui

Ši inovatyvi technologija siūlo dvi esmines funkcijas: šildymą žiemą ir karščio atspindėjimą vasarą.

Žiemą stiklas greitai atitirpdomas, nuo jo pašalinamas ledas ir drėgmė. Dėl to ledo sluoksnio grandyti nebereikia. Paspaudus SGS ClimaCoat mygtuką, vaizdas pro priekinį stiklą tampa puikiai matomas trumpiau nei per 4 min. Taip daug saugiau, be to, ši technologija neleidžia užsidėti naujam ledo sluoksniui.

Vasarą dėl karštį atspindinčios SGS ClimaCoat priekinio stiklo dangos automobilio salone kaupiasi daug mažiau šilumos, nors saulė išorėje ir kepintų. Danga atspindi saulės spindulius, todėl ir vidų pasiekia daug mažesnis karščio kiekis.

Be to, automobilių su SGS ClimaCoat sistema salonuose norimos temperatūros sulauksite 30% greičiau, lyginant su automobiliais su įprastiniais stiklais. Ji iki minimumo sumažina papildomas oro kondicionavimo sistemos sąnaudas, o tai mažina kuro sąnaudas iki maždaug 0,1 l. per 100 km (2.5. g. CO2 per km). Taigi taip taupomas kuras ir vairuotojo pinigai.

Dėl naujojo bet kokiam orui skirto priekinio stiklo su nematoma SGS ClimaCoat danga keleiviai saugesni, jiems keliauti patogiau. Tai išskirtinė Saint –Gobain Sekurit inovacija.